| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Ное 29, 2007 21:55 Заглавие: |
|
|
| Добре беше да се знае какъв е апарата.mitachi е написал за двата извода - случвало ми се е да не тръгва от прекъснал смд резистор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 0:24 Заглавие: |
|
|
има ли разлика между 2246D i 2246C
Prosto питането ми беше по схема ,а на телевизора се оказа STV2246D,a aз купих STV2246C Мога да я върна,но.... _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 9:20 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да тръгне и със С.Взел си менте схема.Горе хората написаха какво да правиш. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:24 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Взел си менте схема. |
Доста неща съм проверил,но ИС не съм я сменял.Затова питам дали става ли C вместо D.Да не би да имат разлики. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:27 Заглавие: |
|
|
Освен това телевизора е от Литва или Латвия.Печатната платка е лоша.
Едно разапояване и се отлепя островчето.  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:44 Заглавие: |
|
|
А защо просто не си купихте STV2249C-има по-малко ментета при тях.Разпоявайте с ширмовка а не с помпа-ще си спестите проблеми. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:49 Заглавие: |
|
|
Сложи си един цокъл,струва стотинки и можеш да слагаш и едната и другата а и ако се окаже менте ще може да я върнеш в магазина .Провери дали има
45краче -8в.
53краче-5в.
47краче-верт.имп.
48краче-хор.имп.
там може да сложиш STV2246.....47.....48....без значение буквата .
От тия STVта ми е побеляла косата ,това е най често срещаното менте мога да ти пиша на лични от къде да си купиш работещи. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 11:00 Заглавие: |
|
|
offfff,ще го боря днес  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|