| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:21 Заглавие: LG-CK-14F84-работи само на UHF |
|
|
Oт менюто не се превключват другите обхвати! Шасито е 12.4 Паметта е SMD-C04. Нужен ли е презапис на паметта или е възможно от сервизното да се реши проблема?Очаквам съвети  _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:31 Заглавие: |
|
|
Ето бин-проверен от работещ ТВ _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:35 Заглавие: |
|
|
Хубаво е да се пробвате в сервиз,и така е верочтно след презапис на паметта да се наложи влизане в сервиз заради геометрията. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 12:12 Заглавие: LG-CK-14F84-работи само на UHF |
|
|
В сервизното се влиза като се окъсят 10 и 17 кр. на ИС в дистанционното.С цветните бутони се избират подменютата.В първото има опция за обхватите.Промених от UHFна MULTI и вече е ОК.Закривам темата! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|