| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:42 Заглавие: NEO TV2177TX моля за дъмп |
|
|
проблема е следния пускам тв от бутоните отпрет работи нормално но кйто и бутон да натисна от ду тв изключва . С друг пулт пак е така. Като за начало да пробвам с дъмп. Проц ST92195C3B1/OEO видео STV2248H памет 24C08
Всички напрежения в норма смених и кварц за проба |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:03 Заглавие: |
|
|
| Този трябва да е: |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:03 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви,а как е като пуснете телевизора без памет? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:09 Заглавие: |
|
|
| без паме не тръгва от бутоните на тв а от ду тръгне и веднага изключва. Цега ще пробвам и дъмпа . Възможно ли е да е в проца проблема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:13 Заглавие: |
|
|
Според това ,което някога съм писал:
""Тв-то е гръмотевично.Работи нормално и се управлява от бутоните
на панела ,но се държи неадекватно при работа с ДУ,а именно:
при натискане на произволен бутон от ДУ тв преминава в стендбай
за секунда и тръгва отново!(на 1-ви крак на проца високо ниво
за секунда ниско и пак високо)Вторичните напрежения са нормални. ""
..не е лошо да смените фотоприемника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:14 Заглавие: |
|
|
Ако не помогне презаписа,то само процесор остава.Или фотоприемник с безумно странен дефект. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 12:17 Заглавие: |
|
|
Това според мен е шаси 11АК30,така,че щом нетръгва без памет,то проблема не е в паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 13:55 Заглавие: |
|
|
Със презаписа се държи по същия начин нямам фотоприемник за проба но мисля да набедя процесора  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 14:00 Заглавие: |
|
|
Защо Ви е фотоприемник,махнете го и пробвайте с неговата памет само от бутоните,но както отиват нещата май е процесора. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 14:07 Заглавие: |
|
|
Доколкото разбрах с неговата памет бутонарника работи.Затова все пак пробвайте първо око и после процесор.По-евтино е. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|