| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 16:00 Заглавие: FUNAI-MK10-сервизно |
|
|
Къде се намира точката "FACTORY MODE" на платката и по схемата ?Искам да вляза в сервизното! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 16:16 Заглавие: |
|
|
По спомен R137 на маса,но пулта трябва да е с телетекст _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
ПРатих ти сервизното описание _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 11:48 Заглавие: FUNAI-MK10-сервизно |
|
|
Благодаря колеги! Влязох в сервизното и регулирах АРУ-то. Резистора R137 се намира до бутона CH SET UP.Окъсява се за кратко към маса и се появява "F "в четирите ъгъла. След това с бутон"2" се избира АРУ и се регулира с VOL .Закривам темата  _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Чет Дек 13, 2007 8:53 Заглавие: FUNAI-MK10-сервизно |
|
|
В процеса на настройка на програмите забелязах че при едновременно натискане на бутоните CH UP и CH DOWN от клавиатурата на телевизора също излиза "F" в четирите ъгъла. Дали това е втори начин за влизане в сервизно или има някакъв проблем?Така и клиента може да влезе в сервизното и да създаде проблем!Бутоните са близо един до друг! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|