| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Олег Нов потребител

Регистриран на: 16 Яну 2005 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 13:18 Заглавие: TV TOSHIBA servizno meniu ? |
|
|
Колеги Здравейте, имам проблем с който не мога да се оправя TV TOSHIBA 218X7M трябва да му регулирам вертикалния размер на картината а неможах да намеря информациа каk се влиза в сервизен режим. Много ще съм благодарен ако някои има инфо- за този модел TV _________________ колеги стягайте се за цифровата телевизия ! вече излъчват на 818mhz 64ch два DVB-T предавателя за София и София окръг. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 15:09 Заглавие: |
|
|
| Дай повече подробности - процесор, шаси. Така по-лесно ще ти се помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Олег Нов потребител

Регистриран на: 16 Яну 2005 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 19:17 Заглавие: благодариа Гошо |
|
|
справихме се с проблема с заедно със Стоян от младост .. мисля че Stoyans се казва тука във форума  _________________ колеги стягайте се за цифровата телевизия ! вече излъчват на 818mhz 64ch два DVB-T предавателя за София и София окръг. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|