 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ahhi Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 17:54 Заглавие: Вапрос за Bosch Bloctronic |
|
|
Колеги преди няколко дена си взех кола и на нея има аларма Bosch Bloctronic Alarm-System колата е golf 3, вапросът ми е освен че блокоирва двигателят и може да мига какво друго може някои да ми каже за нея... ? няма дистанционно или поне не ми даде човека от когото я взех като той беше напълно непросветен...,но има ключ с който се спира и пуска благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
veskobx Опитен потребител


Регистриран на: 07 Май 2005 Мнения: 332 Местожителство: Usa
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 18:46 Заглавие: |
|
|
| Без дистанционно си загубен. Сменяй я, тва е най-добрия вариант. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|