| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 10:00 Заглавие: Проблем с LG Model:RE-21FA7CRX шаси:MC-019A |
|
|
Здравейте колеги,
трябва ми бин за това шаси.
проблема е много интересен - телевизора си работи,има картина ,звук и т.н.
но нямам управление от ДУ и копчетата не работят(объркани са командите),индикатора мига постоянно.
Изтеглих от нета един бин за проба -ДУ започна да работи,копчетата пак се разминават (това ще се преживее) , но изображението е черно бяло разфокусирано .
Според мен е за памет/приемам и други идеи и предположения
Описание:
Micom IC:TDA9361PS/N2/4I0793
Sound IC:MSP3410
EEPROM MEMORY:24c16
Tuner:6700MF0001H / TAFD-(M)232D
|M-може и друга буква да е ,не се чете |
Предварително Ви благодаря
Remz _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 10:01 Заглавие: |
|
|
Изпращам няколко за това шаси. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 12:02 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Изпращам няколко за това шаси. | НЕ ЩЕ  _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 12:31 Заглавие: |
|
|
| Пробвайте и този;поне процесора отговаря(май): |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 13:14 Заглавие: Re: Проблем с LG Model:RE-21FA7CRX шаси:MC-019A |
|
|
| Погледни си пощата, точната памет е там. Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 15:54 Заглавие: |
|
|
BLGODARQ WI KOLEGI,
MNOGO SI POIGRAH NO USPQH DA DORABOTQ ORIGINALNATA PAMET
SEGA RC-TO RABOTI I DAVA CVETNO _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|