| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 19:15 Заглавие: Panasonic TC-21L3R - захранване. |
|
|
Смених му STRS6307,който беше прекъснал,проверих всички С и ТВ -то си тръгна без забележки.Въпроса ми е колко трябва да е +В,понеже нямам стойности по схемата която имам(само на захранването),в момента замервам 143V,като че ли е високо,а няма тример. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 20:32 Заглавие: |
|
|
Хоризонталния размер ако е добре,това е напрежението. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 20:38 Заглавие: |
|
|
Хвани 22В да е импулса РИОХ на отоплението и по това ще се ориентираш най-лесно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 21:53 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Хвани 22В да е импулса РИОХ на отоплението и по това ще се ориентираш най-лесно. |
Ще го мерна утре,но ако трябва да се намали,пък няма тример,в сервизен режим ли,що ли трябва да се барне. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
| Ами то трябва да си е със SE140 това - напрежението си е толкова. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Сря Дек 12, 2007 22:35 Заглавие: |
|
|
| ivan dimitrov написа: | | Ами то трябва да си е със SE140 това - напрежението си е толкова. |
Благодаря за помоща,ще го оставя да поработи и ще го издам. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|