 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 12:53 Заглавие: Закривам темата - телевизора е готов. |
|
|
Купих си програматор - предишни пъти, когато е трябвало да програмирам памети съм ползвал програматори назаем и не зная каква е била причината, но онзи ден, когато четох програмата от оригиналната памет и я презаписах на нова памет явно нещо съм оплескал.
Днес отново прочетох и записах програмата в нова памет и телевизора тръгна.
Ако някой ми напише за финал как се влизаше в сервизния режим на този модел телевизор ще му бъда благодарен. И изобщо има ли книжка, в която пише за сервизните режими на телевизорите за да взема да си я купя? _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 12:58 Заглавие: |
|
|
| С оригинален пулт едновременно Display и Pict.mode. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 15:01 Заглавие: Re: Закривам темата - телевизора е готов. |
|
|
| Jet написа: | Купих си програматор - предишни пъти, когато е трябвало да програмирам памети съм ползвал програматори назаем и не зная каква е била причината, но онзи ден, когато четох програмата от оригиналната памет и я презаписах на нова памет явно нещо съм оплескал.
Днес отново прочетох и записах програмата в нова памет и телевизора тръгна.
Ако някой ми напише за финал как се влизаше в сервизния режим на този модел телевизор ще му бъда благодарен. И изобщо има ли книжка, в която пише за сервизните режими на телевизорите за да взема да си я купя? |
Някога Юри издаваше тези книги, а сега в руските сайтове има много информация. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|