| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 16:06 Заглавие: Дъмп за Авторадио OPEL PHILIPS Car400 |
|
|
Някои знае как се прави това радио без код.
Радиото е с памет 2416. Дисплея на колата е счупен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 16:44 Заглавие: Re: Дъмп за Авторадио OPEL PHILIPS Car400 |
|
|
| CEKI написа: | Някои знае как се прави това радио без код.
Радиото е с памет 2416. Дисплея на колата е счупен. |
Мога да ти изпратя дъмп за това радио, но с код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 17:08 Заглавие: |
|
|
Дай си e-mail. Мисля че имам дъмп без код.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 16:56 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на всички които се отзоваха! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|