| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 15:51 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Преди време от Beko ни бяха пратили сравнителни таблици с процесорите за ТОЧНИТЕ модели но съм ги загубил |
//offtopic
Ще се радвам ако можеш да изровиш тези "изгубени таблици" и да ги споделиш.
Между другото Госте,чета ти постовете от известно време насам (все пак за разлика от обикновенните потребители,мога да виждам и IPтата )-та личи си че си колега от бранша при това със доста знания и опит.
Ако се регистрираш тук определено форума и колегите тука биха спечелили,а и комуникацията би била по-удобна.
Извинявам се за "лиричното отклонение" -нека темата продължи по същество. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 05, 2007 14:37 Заглавие: |
|
|
Вече се съмнявам в процесора, а го взех от РОЯЛ и не е ефтин.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 05, 2007 21:45 Заглавие: |
|
|
| pavlin v написа: | Вече се съмнявам в процесора, а го взех от РОЯЛ и не е ефтин.  |
Щом си го взел от Роял, значи е истински, търси проблема другаде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 13, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
С празна памет никаква реакция.Интересува ме дъмп да презапиша памета и тогава да видя ефекта.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 13, 2007 20:35 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | ви трябвало да тръгне и с празна памет |
Имаш друг проблем! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 7:53 Заглавие: |
|
|
| Провери ли добре вертикалното? Особено R422 4.7ом ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 13:15 Заглавие: |
|
|
Вертикално е добре,с празна памет същия ефект,включва се от дистаннционното графика се появи на AV2 и повече команди не приема а не може и да се изключи в стенбаи,а при няколко вкляювания и изключвания и това спря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 14:10 Заглавие: |
|
|
Провери ли си всички захранвания на процесора?Случвало ми се е маломощни диоди да са причината за подобно проявление след токов удар.Сравнителните таблици ги търсих,няма ги за съжаление,загубени са.Ще се разгранича от Токио,в момента в Роял между магазина и сервизния отдел няма никаква координация,възможно е да са ти набутали некоректен процесор.Пак повтарям-опитай да си осигуриш същия такъв(с абсолютно идентичен парт номер) от някое старо шаси.Колегите ако имат да помогнат. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 16:13 Заглавие: |
|
|
| ето една табличка със процесори TDA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Авг 06, 2008 17:41 Заглавие: |
|
|
ТВ седи и ми пречи ако някои има интерес да казва ще го свържа с клиета да се разберат.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|