 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
suxfan Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2004 Мнения: 174
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 6:55 Заглавие: Ха |
|
|
| MikoBG написа: | М...да! Не е никак лошо. Само дето едното е 170 а другото 530 евро с доставката. Май ще изчакам братята китайци да направят нещо с тия параметри и на другата цена! Ама си е гот едно такова нещице, да си го носиш в джоба, а!  |
Че те всички стоки са китайски , как мислиш вече карат скъпи коли и ядат месо
Пращат си децата да учат в големи и престижни университети по света и си ги връщат обратно че икономиката им е на 1 място в света в момента и няма смисъл да се мъчат да се реализират в чужбина, единствено ползват чужбината за образование.
Виж на линка пройзводителите , освен China друго май няма
http://www.globalsources.com/manufacturers/Oscilloscope.html |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|