| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 20:07 Заглавие: "SANG" 14B9T56-TXS леко преобладава зеления |
|
|
В сервизния не намерих опцията за баланс,което не значи,че няма такава.
Дайте идея.
Последната промяна е направена от helios на Сря Дек 19, 2007 22:34; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 20:48 Заглавие: |
|
|
След 1300 поста си го написал ама тъй ,че Това SANG добре знаеш ,че е търговска марка на Видеолукс и малко ще знаят с кое шаси е вътре .  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 20:55 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | След 1300 поста си го написал ама тъй ,че Това SANG добре знаеш ,че е търговска марка на Видеолукс и малко ще знаят с кое шаси е вътре .  | SANG винаги е бил Beko предполагам че е шаси Е1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:07 Заглавие: |
|
|
| До тунера надписа е заличен.От долу на платката се чете нещо като:G99.190-12. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:28 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | | До тунера надписа е заличен.От долу на платката се чете нещо като:G99.190-12. | Напиши проца бе човек ако е ТДА9345 е шаси Е1 и имаше опция в сервиз за баланс на цветовете Още не съм виждал 15 инчов САНГили BEKO със друго шаси Това е модел на година и нещо и трябва да е все още в гаранция ако говорим за 15 инчов тв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:40 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | helios написа: | | До тунера надписа е заличен.От долу на платката се чете нещо като:G99.190-12. | Напиши проца бе човек ако е ТДА9345 е шаси Е1 и имаше опция в сервиз за баланс на цветовете Още не съм виждал 15 инчов САНГили BEKO със друго шаси Това е модел на година и нещо и трябва да е все още в гаранция ако говорим за 15 инчов тв |
По модела/по-горе/си личи,че е 14 инчов.
Състава:TDA 5535 A049
NN 5198K
Ето и опцийте на сервизния:
Tuner-избира се
AGC-....
2.AGC-....
St.By-......
AV2-.....
CLR.S-....
SND.S-....
TEXT-....
LANG-B/A
BGBPF-int/ext
VIDEO-old/new
Последната промяна е направена от helios на Сря Дек 19, 2007 22:35; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:44 Заглавие: |
|
|
| Сега натисни цветните бутони и ще ти излязат още няколко подменюта за настроика успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 21:55 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Сега натисни цветните бутони и ще ти излязат още няколко подменюта за настроика успех |
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 22:08 Заглавие: |
|
|
И това трябва да е разновидност на 12.6 _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Дек 19, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
Баланса сега е добър,но за сметка на доста крайни стойности в настройките.Клиента казва,че приемника е на 2-3 години.
Това кинескопче нещо а...? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|