| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Пон Дек 17, 2007 11:35 Заглавие: Bulsatcom - няма сигнал |
|
|
| Причината за липсата на сигнал е в този чип A8282SLBT ( Управление на LNB ) за който търся и информация от къде мога да се снабдя с такъв.? Приемника е пострадал от токов удар - останалите функции работят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Пон Дек 17, 2007 11:47 Заглавие: |
|
|
| Това го разгледах но все пак ще трябва да намеря часта за да я сменя - май ще почвам да си събирам дефектни приемници за части. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 17, 2007 16:33 Заглавие: |
|
|
| А сигурен ли си ,че тунера му е в ред ? Да не стане намериш с 300 мъки захранващия чип и после нищо не лови ,по добре не се набутвай ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Пон Дек 17, 2007 17:20 Заглавие: |
|
|
| Да тунера е наред и пробван на друг сат а на този има дупка на чипа затова го търся. Трябва ми само чипа от друг всичко е пробвано. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 8:00 Заглавие: |
|
|
| Все пак си провери и командите от процесора към чипа Vsel0,1 дали ги има ,щото при такива гърмежи често горят и портовете на процесора управляващи 14/18 превключването . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 9:35 Заглавие: |
|
|
| С друг чип приемника работи на 100% но немога да намеря да закупя такъв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Вто Дек 18, 2007 19:45 Заглавие: |
|
|
| Имам един стар бял приемник, забравен при мен от миналата година по това време! Работил е един месец и е спрял! С удоволствие бих ти го подарил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 9:45 Заглавие: |
|
|
| Приемниците станаха 2 - явно това им е много калпаво но с хилядата зора намерих един чип но за втория незнам дали ще мога да го възтановя понеже мълчи отвсякъде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 10:06 Заглавие: |
|
|
| Aко не е тайна от къде го взе |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|