 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 18:55 Заглавие: |
|
|
Телевизора го бях позабравил не само щото е мой ,ами от токовите удари ми изгоря дъното , процесора на компа и програматора.Вчера го сложиш на операционната отново .С дъмпа на Фикрет изкара звук на 6.5 и после размножих програмите.Заковах го на хладилника в кухнята и няма мърдане от там.
Сърдечни благодарности на всички които ми удариха едно рамо!
Лека вечер на всички! _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|