| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 18:06 Заглавие: |
|
|
| grigor написа: |
Ами точно ефекта е като възглавница.
Извинете че не уточних. |
Той не може да е "като възглавница"-той или е "ефект възглавница" или не е.
Да почнем по-простичко-това ли ти е проблема-
или това ти е проблема-
 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 18:19 Заглавие: |
|
|
| От това което виждам на снимката ефекта е този долу в дясно от трите картинки дясната |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 18:24 Заглавие: |
|
|
Е значи е ефект възглавница и най-вероятно проблема ти е извън вертикалното отклонение.
Гледай картинката-и изнамери този диоднния модулатор,като откачиш от него към EW-стъпалото-кво става с размера? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 18:45 Заглавие: |
|
|
Ако и така ти е трудно-вземи прочети тази тема. http://monitor.net.ru/forum/viewtopic.php?t=6264
Хубаво е първо преди да почне човек да ремонтира дадено стъпало,да го знае как аджеба функционира. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 19:08 Заглавие: |
|
|
| Не видях да пише някъде колко волта е В+.Аз ли съм го пропуснал или не е написано?Размерът може да е по-голям и без да са криви линиите.Както сте го подкарали може накрая като решите да го носите в сервиз да Ви го върнат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 19:28 Заглавие: |
|
|
| ivan dimitrov написа: | | Размерът може да е по-голям и без да са криви линиите.. |
Ами уж пише човека че има геометрични изкривявания.
Абе и според мене е най-добре на сервиз,ама като е решил човекът  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
Ок имам едно съпротивление прекъснало на схемата ми го дава като 150ко на него има следните цветове: оранжево, оранжево, жълто, златно. Ако гледам цветовоете е около 33 ко като му сложих 150ко запалва и гасне след 3 сек
Благодаря на всички за помоща, много ми помогнахте, ще прочета и руския саит |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 19:57 Заглавие: |
|
|
| grigor написа: | | оранжево, оранжево, жълто, златно. Ако гледам цветовоете е.... |
Пропускате една нула накрая - 33 със 4 нули отзад = 330к. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 20:18 Заглавие: |
|
|
До тук с ремонта човека направи възглавницата сега остава с по нататъшния ремонт да направи и юргана и спалнята вече ще е обзаведена напълно .  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 21:49 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Е значи е ефект възглавница и най-вероятно проблема ти е извън вертикалното отклонение.
Гледай картинката-и изнамери този диоднния модулатор,като откачиш от него към EW-стъпалото-кво става с размера? |
Кондензаторите са наред и диодите са доре те са убединени в един корпос. Благодаря на всички за помоща и на неверниците |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|