| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 22:53 Заглавие: |
|
|
| grigor написа: | | Кондензаторите са наред и диодите са доре те са убединени в един корпос. Благодаря на всички за помоща и на неверниците |
Те добре че са наред,ама аз не съм те карал да ги проверяваш тях.
Аз те карах съвсем друго нещо-значи на втория ред на първата картинка имаш една стрелка Еw мод.Е точно от там отива към EW модула.То се види само че отива пътечката натам но продължението го няма.
Е точно тази пътечка я прекъсни и кажи резултата. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 0:17 Заглавие: |
|
|
| трябваше да режа пътечката и за сега го зарязах когато съм по-свободен пак ще го погледна. Какви с авариантите какво може да стане като я срежа ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 1:04 Заглавие: |
|
|
| grigor написа: | | трябваше да режа пътечката и за сега го зарязах когато съм по-свободен пак ще го погледна. Какви с авариантите какво може да стане като я срежа ? |
Е-Е-Е до рязане ли стигнахме???!!!
Ами или ще събере картината или не! И какъв ще е изводът в единия случай? А в другия? _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 10:19 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Какви с авариантите какво може да стане като я срежа ? |
Щом питаш това нещо-значи че темата която ти пуснах по-горе въобще не си я и погледнал или ако си я чел-не си разбрал и 1 думичка от нея.
| grigor написа: | | трябваше да режа пътечката и за сега го зарязах когато съм по-свободен пак ще го погледна |
Нищо не трябва да режеш.
Щом ще е така-по-добре недей режи нищо.Вероятността да направиш по-голяма беля или впоследствие като идеш на сервиз да не искат и да ти го приемат за ремонт,като видят какво е правено вътре е доста сериозна....
Съжалявам,опитах се да ти помогна,но очевидно не става...
Кво беше-от всяка свирка-дърво не става...
Карай го на майстор и това е. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 13:45 Заглавие: |
|
|
| Ок благодаря на всички не съм го барал понеже наистина не съм прочел темата, като ми остане време ще го правя. До сега не съм съсипвал телевизор, но както и да е. Още веднъж благодаря много ми помогнахте |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 14:03 Заглавие: |
|
|
Виж сега,като толкоз искаш ти да го правиш-значи въпросното стъпало за "ийст-уест" има един товарен дросел-през който отива към диодния модулатор.отскубни единия край на дросела и кажи кво става.
От всичко най-не обичам да дойде телевизор със прерязвани пътечки.
Помпа или ширмовка и поялник и не е нужно нищо да се реже и дяла по шасито. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 16:20 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | До сега не съм съсипвал телевизор, |
Не го преживявай,и ние сме минали по този път  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 16:29 Заглавие: |
|
|
| vlad_o написа: | Не го преживявай,и ние сме минали по този път  |
offtopic//
Мдаа,опитът нараства правопропорционално на бройката съсипани уреди  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|