| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 14:01 Заглавие: |
|
|
От друг клиентски бракуван - хората си купили друг приемник. Почвам да си събирам такива за части. Няма да си оставям магарето в калта де  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 14:27 Заглавие: |
|
|
Aз от бая време търся LNBP12A за ESPECTA но така и не намерих  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 14:38 Заглавие: |
|
|
| vladim написа: | Aз от бая време търся LNBP12A за ESPECTA но така и не намерих  | В Ешопа го има за 17 лева ,доставя го Петров електроник,на мен ми го доставиха от Пасат за 15 лева,така че, не е вярно това което пишеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 15:35 Заглавие: |
|
|
Там не съм го търсил Благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 16:11 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Почвам да си събирам такива за части. |
Те тези освен за части за друго стават ли ?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 10:39 Заглавие: |
|
|
| ELP написа: | | Цитат: | | Почвам да си събирам такива за части. |
Те тези освен за части за друго стават ли ?! |
Май за друго нестават.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|