| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Комбинатор Опитен потребител

Регистриран на: 31 Окт 2007 Мнения: 310
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 18:01 Заглавие: |
|
|
БУЛТРА , само ако искаш да се посмееш.
само да изрова мойте преводачи................
P7_PROMT_Pro_eng_EFE.exe англ-->френски-->англ
P7_PROMT_Pro_eng_EGE.exe англ-->немски-->англ
P7_PROMT_Pro_eng_EPE.exe англ-->португалски-->англ
P7_PROMT_Pro_eng_ERE.exe англ-->руски-->англ
P7_PROMT_Pro_eng_ESE.exe англ-->испански-->англ
P7_PROMT_Pro_eng_FRF.exe френски-->руски-->френски
P7_PROMT_Pro_eng_GRG.exe немски-->руски-->немски
P7_PROMT_Pro_eng_SRS.exe испански -->руски--> инспански
Пишя ги така за да може по лесно да се намерят в нета
на PROMT са.
За деца има една много хубава преводачка МАГИК ГООДИ
но за XP не става.
СОКРАТА е по малка и по бедна на речник.
най малкия файл е 60Mbt,
няма как да ги постна ако някой ги намери в нета нека каже линка.
http://www.filesearching.com/cgi-bin/s?t=n&q=ftp.promt.ru/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
На PROMT речниците ги има във www.thepiratebay.org , www.isohunt.com
Както и във мулето-там е особено огромен асортимента. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolef1 Нов потребител

Регистриран на: 27 Окт 2007 Мнения: 13
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 1:03 Заглавие: |
|
|
| ivan dimitrov написа: | Съгласен съм че по добре превежда ама съвместимостта и със ХР е
лоша.Под 98 и милениум работи много по добре. |
Използвам "Socrat" от много години. Тя е на академично ниво и по - добра не съм срещал. Но все пак е машинен превод. При мен работи еднакво добре както с Win98, така и с ХР. Не знам защо Вие не сте доволни. Вероятно е друга версия.
http://www.matyukolev.free.bg
http://www.zlatobg.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 2:14 Заглавие: |
|
|
Не зная дали има друга версия.Това което ползвах е доста старо.След като минах на ХР си я сложих но имаше проблеми - забиваше понякога самата програма а често и уйна убиваше.Търсих тогава версия за ХР но не открих - може и аз да не съм се справил с търсенето.Иначе като работи действително се получаваше смислен превод.Опитвал съм с инструментът на ХР да я пускам в режим на съвместимост с 98 и пак си беше така.
Изглежда вече няма да ползвам Уйндоус но все пак ще съм благодарен ако дадете линк от където да си я дръпна - знае ли човек .А моето копие отдавна изчезна някъде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 11:43 Заглавие: |
|
|
| Пробвайте от тук-ftp://ftp.spark-media.ru/Software/Образов.../SOCRAT Personal v4.1.rar . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolef1 Нов потребител

Регистриран на: 27 Окт 2007 Мнения: 13
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 1:12 Заглавие: |
|
|
| sbirov написа: | | Пробвайте от тук-ftp://ftp.spark-media.ru/Software/Образов.../SOCRAT Personal v4.1.rar . |
Направих опит с този линк, но не се отвори. Доколкото знам, в Интернет не може да се намери тази програма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 8:54 Заглавие: |
|
|
| Ще потърся из архивите ми.Само да успея да се прибера в тоя сняг... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 11:45 Заглавие: |
|
|
| kolef1 написа: | | Доколкото знам, в Интернет не може да се намери тази програма. |
Айде бе-не можело-я пусни едно емуле примерно.
Само 2 поста над твоя съм писал-
| Цитат: | | Както и във мулето-там е особено огромен асортимента |
Само че нема кой да чете и да си направи труда да провери.
Без да споменавам най-простите сървъри дето ми идват на акъла като датата-
http://store1.data.bg/lewdbenign/
http://store2.data.bg/revizoro/Socrat/
http://store1.data.bg/roadrunner/install/
Ако пък бях се изчанчил да ползвам и гугъл сигурно резултатите щяха да са като ферман на турския султан.
Ай на бас че не си се потрудил дори и да питаш гугъл,щото само на първата старница излизат няколко линка за директно сваляне на 4.1версията ,че и единия директно почва да се сваля като тръгнеш да отваряш страницата.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|