| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 19:48 Заглавие: Нокиа 7164 s-BUF405ax |
|
|
| Шасито е eurostereo 2B S.Тв работеше около 5часа след замяна на ТЕА2164 с ТЕА2165.После проби захранващия BUT11AF/пробив К-Б/. Навярно замина и ТЕА то.Мисля ,че сгреших като замених BUF405ax с BUT11AF.Ще направя още една проба та молбата ми е за аналог на BUF405ax.Намерих нова теа2164-не ме питайте за цената. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
| Доста маломощен си сложил.Аз слагам BU508AWF.На ТЕА подай външно захранване дали си му работи генератора и си струва пробата през 150W. лампа.А за цената повечето са наясно.Смени ли всички електролити във захранването . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 22:26 Заглавие: |
|
|
| Имаше доста изсъхнали С-та,които смених.С711 10мф към захранването на ТЕА2164 е по-особен ,замерих го 9,8мф и не съм го сменил,дали може да се смени с 10мф/100в?Същото е и с С724-1,5мф/прехвърлящия към buf405/Иначе си струва да се пробва за генераций ТЕА то. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 16:15 Заглавие: |
|
|
| Сменяй всички електролити няма нищо особено.Аз в момента боря същия телевизор и след стенд бай вдига 77Волта само и се чудя дали да сменям ТЕА-то... 25 лева в "Роял електроникс" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 9:04 Заглавие: |
|
|
Че то това си е евтиния вероятно важи за 2165  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 21:13 Заглавие: |
|
|
| Има фалшиви ТЕА2164 с маркировка под номера W028E60XA производител MALAYSIA.Пробвано и потвърдено от продавача. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|