 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ingplamen_e Опитен потребител

Регистриран на: 06 Юли 2003 Мнения: 124 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Пет Дек 28, 2007 17:36 Заглавие: |
|
|
Понеже клиентите постоянно ми "дишаха във врата" ,проблема го реших радикално.
Запоих буксата на стария тунер,пренавих 2-3 смачкани и покъсани бобини и го монтирах наново.
Всичко се оправи.Картината е отлична
Тунера наистина е PLL ,но късно прочетох помоща на ggg3.Тв-то вече си го взеха.Ако дойде пак -ще пробвам с UV то.
Благодаря на всички за помоща и спорна нова година. _________________ Enchev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|