| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:14 Заглавие: neo1451 |
|
|
| Колеги,търся дъмп или начин на отключване на този тв.При пускане показва катинарче в долния ляв ъгъл. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:33 Заглавие: |
|
|
Опитай най напред това което ти писах в личната поща ако не се получи ще ти пратя бин.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:35 Заглавие: |
|
|
Е защо така лично  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:54 Заглавие: Re: neo1451 |
|
|
| wesko dilow написа: | | Колеги,търся дъмп или начин на отключване на този тв.При пускане показва катинарче в долния ляв ъгъл. |
Натискаш и задържаш бутон "дисплей" на дистанционното. По същия начин се заключва телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 12:57 Заглавие: |
|
|
да допълня Tokio
задържаш бутона над 5 секунди |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 14:54 Заглавие: |
|
|
| В крайна сметка стана ли? Пиши за резултата Веско, моля те! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 15:07 Заглавие: |
|
|
А какъв е състава на телевизора. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 19:56 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | В крайна сметка стана ли? Пиши за резултата Веско, моля те! |
Няма начин да не стане, аз съм отключвал по този начин над 20 телевизора. Този телевизор е производство на PANDA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JETSERVICE> Гост
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 21:50 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | pamporov написа: | | В крайна сметка стана ли? Пиши за резултата Веско, моля те! |
Няма начин да не стане, аз съм отключвал по този начин над 20 телевизора. Този телевизор е производство на PANDA. | Токио е прав няма начин да не стане и аз сам отключвал много такива телевизори не само 1451,както той каза всичко от NEO-PANDA.
сигорно не го задържаш повече от 5 секунди.Успех  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 22:58 Заглавие: |
|
|
| бутона е display които се задържа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|