| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 8:18 Заглавие: |
|
|
| Аз мисля, че такива неща не са кой знае каква тайна, за да се крият - ако се разтърси сериозно ще намери нужното и на друго място. Освен това защо веднага се предполага, че не е колега - може просто да е нов във форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 19:21 Заглавие: |
|
|
Първо да поздравя всички с Новата година!!!
| Филипов написа: | | Тези дискусии в говорилнята! В поне 10 теми се е обсъждало! И на мен ми е писнало да чета постове за проверка на пощата. Има файлообменник и т.н. |
В такива теми има и не малко въпросителни?!:-относно политиката на сайта:
1 вариянт-Да се знае всичко и от всички(които се интересуват)
2---"------Да се прави обмен на знания по "пощата"("виж си пощата") между определени (или надеждни) юзери.
3.Обмен между браншовици (какъвто сайт вече има и аз нямам Нищо против)
Като отговори бих желал да получа не само от участниците и Администраторите...
Смятам,че изявление от самия Админ по тези въпросите ще въведе много повече ред, който да се спазва! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Яну 03, 2008 19:03 Заглавие: |
|
|
| Значи отговарям аз макар да не е редно.Днес дойде точно такова Нео и успях да вляза и по двата начина описани в темата.Изход с десния скрит бутон или с St-by. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|