| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:00 Заглавие: |
|
|
| Захранването му с UC3842 ли е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yu Опитен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2005 Мнения: 138 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:08 Заглавие: |
|
|
| не със 2C4458 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:43 Заглавие: |
|
|
Наистина понякога на черно бяло може и да не се забелязва намагнитването,ако не се вгледаш хубаво..
Ако толкоз пък чак не е сигурно дали проблема е в намагнитване или не е и ако нямаш размагнитваща бобина,ако нямаш ласпи-вземи просто си отпой си трите катода и всеки поред го давай през десет килоома на маса и виж дали святка съответния правилен цвят и растера по екрана равномерно оцветен ли е.. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:53 Заглавие: |
|
|
Ако няма размагнитващ дросел да си върже последователно една 100ватова лампа на размагнитващата бобина и да включи няколко пъти за не повече от три -пет секунди в мрежата и ефекта ще е поразителен  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yu Опитен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2005 Мнения: 138 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 14:17 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за съветите, ще пробвам с размагнитваща бобина макар да не ми се вярва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yu Опитен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2005 Мнения: 138 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 16:14 Заглавие: |
|
|
| Оказа се размагнитването.Оправих го и цветовете си дойдоха по местата.Заблудих се защото на черно бял даваше добре.Благодаря на всички колеги отзовали се.Приятна почивка на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|