| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 0:48 Заглавие: |
|
|
Малко нещата не се вързват | Цитат: | касетофона е бил в сервиз и те го бхяха заключили сега се отключи
трябвя му код -но верен |
А преди това си казал:
| Цитат: | имам касетофон на колата
и махнах акумулатора можели да му намерим кода |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 10:30 Заглавие: |
|
|
Убаво де момче,къв е проблема тоя прословут магнет да иде на майстор? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 11:52 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | касетофона е бил в сервиз и те го бхяха заключили сега се отключи |
| Цитат: | | пробваха вече 5352 3730 1007 и не става |
Продължавай с пробите ,остават още само 9996 !  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Яну 06, 2008 14:22 Заглавие: Re: код |
|
|
| Anonymous написа: | касетофона е бил в сервиз и те го бхяха заключили сега се отключи
трябвя му код -но верен
пробваха вече 5352 3730 1007 и не става |
Смени сервиза  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kluchar Нов потребител

Регистриран на: 23 Дек 2005 Мнения: 8 Местожителство: София 10 Триадица
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 10:41 Заглавие: касетофона тръгна |
|
|
касетофона тръгна с правилния CODE
благодаря на всички коректно отнесли се към проблема _________________ КЛЮЧАР0888642747 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 11:30 Заглавие: |
|
|
| И кой беше "правилния" код? И как го откри? Ха сега се отнеси и ти коректно към нас, форумджиите за да получиш и друг път помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kluchar Нов потребител

Регистриран на: 23 Дек 2005 Мнения: 8 Местожителство: София 10 Триадица
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 12:36 Заглавие: код |
|
|
колега от форум пи го прати на адреса ЛС сега е на колата и работи _________________ КЛЮЧАР0888642747 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 12:51 Заглавие: |
|
|
| Ами по информацията която си дал в първия пост наистина излиза 1007, не е ли този кода? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 12:58 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | Ами по информацията която си дал в първия пост наистина излиза 1007, не е ли този кода? |
Това е Рено-по сериен номер със стандартен BP калкулатор не става.Браво на "колегата".Сега сигурно е на кафенце с парите дето изкара онлайн  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|