| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 17:35 Заглавие: TVLG CF20E60 |
|
|
При мен под тхо то пише мс64а и до радиатор кондензатора е с824 и беше 4.7мф на 50волта но го смених и пак същото TDA8326 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 18:03 Заглавие: |
|
|
| Най накрая се разбра шасито сменяй го тоя C408=1uf/160v и да видим какво става.Схема имаш ли или караш ...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 04, 2008 18:08 Заглавие: |
|
|
На практика този дефект може да се получи от много неща/големият филтров конд. на захранването ,конд и съпротивлението свързващи горещата и студената част и т. н./.Посочих темата за да се получи обща насока а има и схема. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 13:35 Заглавие: TVLG CF20E60 |
|
|
Cмених с 408 с 1мф на 200волта и пак същито даите схема моля . Благодария предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Яну 07, 2008 13:39 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Вто Яну 08, 2008 13:32 Заглавие: TVLG CF20E60 |
|
|
Kлеги оказа се с824 4.7мф 50волта сложих чисто нов но се оказа дефектен . Смених го и всичко се оправи . Но както писахме в темата с 1 мф 160волта с него не искаше да тръгне.Благодария за помошта и схемата Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|