| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 16:12 Заглавие: TV DAYTEK 21FS55 Пуснах го но твар лампа работи 1 минута |
|
|
Колеги пуснах захранването но работи една минута и остава на стен баи .Закачил сам лампата на краиния транзистор. Като сложа краиния и закача лампата на бушона се опитва да тръгне и почва да мига Някои ако има схема или идея даваите. Благодария предварително.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 16:18 Заглавие: |
|
|
| А без лампи какво прави? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Яну 09, 2008 16:24 Заглавие: |
|
|
Схемата е в пощата Ви. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Чет Яну 10, 2008 15:54 Заглавие: TV DAYTEK |
|
|
Без лапата тргна мнго сам тап процесора не заработва и остава на стенбаи Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Яну 10, 2008 16:25 Заглавие: Re: TV DAYTEK |
|
|
| colbi написа: | Без лапата тргна мнго сам тап процесора не заработва и остава на стенбаи Благодаря | айде това да го напишеш наново,че нищо не разбрах |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Яну 10, 2008 16:40 Заглавие: Re: TV DAYTEK |
|
|
| zapad написа: | | colbi написа: | Без лампата тръгна много съм тъп процесора не заработва и остава на стенбай Благодаря | айде това да го напишеш наново,че нищо не разбрах |
Услужливо предлагам превод  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Чет Яну 10, 2008 16:55 Заглавие: TV DAYTEK |
|
|
Май вобще не съм гледал какво пиша .
СОРИ
Добавено от Божилов
Ти и сега продължаваш да не гледаш,като гледам.Чакай да ги очистя тия тагове.Кат не знаете за кво служат тия бутончета отгоре за украсяването-има бутон "преглед" преди да пусне човек поста-там се вижда най-добре какви ги е гомна забъркал човек.
Дали са същите или са по-миризливи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Яну 10, 2008 17:05 Заглавие: Re: TV DAYTEK |
|
|
| old4 написа: | | zapad написа: | | colbi написа: | Без лампата тръгна много съм тъп процесора не заработва и остава на стенбай Благодаря | айде това да го напишеш наново,че нищо не разбрах |
Услужливо предлагам превод  | Забравил си да сложиш препинателните ( или по добре - препЪВателните ) знаци  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:07 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | old4 написа: | | zapad написа: | | colbi написа: | Без лампата тръгна! Mного съм тъп. Процесора не заработва и остава на стенбай. Благодаря! | айде това да го напишеш наново,че нищо не разбрах |
Услужливо предлагам превод  | Забравил си да сложиш препинателните ( или по добре - препЪВателните ) знаци  | Ето от мен препинателни знаци и главни букви  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|