| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:08 Заглавие: VW beta4 процесор проблем |
|
|
Прецъкали са акомулатора и беше изгорял бушона.Явно има избита шина на проца защото не иска да се кънектне-шината увисва и не мога да го бутна .Иначе си иска код -дава да му се вкара но не мога да проета проца да го видя.Знам че е химера по сериен номер ,но някой ако разполага с калк за VW да каже може ли да го сметне че иначе отива на боклука _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:18 Заглавие: Re: VW beta4 процесор проблем |
|
|
даи сериния номер _________________ Skype user: motiff
Никола Иванов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 12:37 Заглавие: Re: VW beta4 процесор проблем |
|
|
| motiff написа: | | даи сериния номер |
VWZ2Z2T1820239 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 13:19 Заглавие: |
|
|
0816 _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
motiff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2005 Мнения: 214
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 13:25 Заглавие: Re: VW beta4 процесор проблем |
|
|
code 0816 _________________ Skype user: motiff
Никола Иванов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 14:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря момчета -това е  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|