 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 13:46 Заглавие: PHILIPS-16CT2216-225-не запаметява |
|
|
| немога да му запаметя настройките .смених батерията му но не с нова.неможах нова бат. и несъм сигурен дали е зрава. или има друга подробнос,,чалъм,,?която аз незнам.изпълнен е с -MSM5840H-84RS,TDA3591,TDA3561A,TDA3560,TDA2577, |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 20:15 Заглавие: |
|
|
Е ти батерията ще я разбереш.Нали имаш волтметър-къв е проблема
Колкото до запаметяването-доколкото разбирам имаш проблем със запаметяването на аналоговите настройки,не на програмите.Нал тъй?
Имаше чалъм.Те бяха 2-3 чалъма при различните Филипси,ама айде.
Значи
Даваш това със ромбчето дето изскача от него стрелката навън (на някои е само ромбче дето единия му край е отхапан),абе Preset -бутона със който вкарваш телевизора в режим да търси канали.
Регулираш квото регулираш яркост,мяркост...
Даваш STORE (на някои филипси е ромб със стрелка навътре,на други червено ромбче),абе бутона с който се помни.
Ако не става така-
пробвай следните варианти
-веднага след сторето натисни нормализация (надпис NORM на предния панел или 2 стрелки една срещу друга насочени-така го означават).
Може и да пробваш и да натиснеш норм след като си натиснал вече STORE и чак след това да отпуснеш STORE като да го задържиш леекинко малко след това Norm да поседи още натиснат.
По един от тези методи требе да стане. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|