| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 18:55 Заглавие: Продавам ватметър - домашен ПРОДАДЕН |
|
|
поне така пише на кутията.Измерва напрежението, ампери, както и моментна консумация.Също така натрупв аза определен период време - май се залага и стойност на квч, но трябва да се чете книжката /на немски/.Неупотребяван. Всичко това - само за 15 лева !!!
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4935440
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4935443
Последната промяна е направена от Tihich на Чет Яну 17, 2008 20:00; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 19:08 Заглавие: |
|
|
| Абе и 15 лева са му много, давам 10. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 22:40 Заглавие: Не.. |
|
|
| ..се чувствай длъжен да купиш уреда, също така не виждам особена причина, да ми спамиш обявата !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 22:44 Заглавие: |
|
|
Е-е-е, какво пък, пазарлък да става  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 22:49 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | Е-е-е, какво пък, пазарлък да става  |
Нагоре-10.50лв _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|