 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 23:37 Заглавие: |
|
|
Приятелю,пращам на мейла ???????всичките дъмпове, що имам.
Преди 2-3 години имах същия проблем, но незнам с 3TP или с 4TP.
Потърсих нещо, записки-няма.А "харда " ми отива на скапване
Знам ,че не съм сменял интегрални схеми! Евентуално памет и дъмп!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Сря Яну 16, 2008 20:06 Заглавие: |
|
|
Приятели,проблема е решен;длъжен съм да дам отговор на тези,които стоят пред компютъра и помагат на колегите.Оказа се дъмпа.Следа като проверих,че този тунер може да променя изхода си от P-N-P на N-P-N дойдох на вашето мнение ,че със сигурност е дъмпа - имам го същия, но съм го записал от шаси Z7 ,но със друг тунер.Телевизорът заспа с дъмп от
Panasonic TX-21JTIP Още един път ви благодаря на вас и на форума!Надявам се и аз да помогна!Утре пак ще потърся вашата помощ,зашото сервизът ми има още ракови телевизори! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|