| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Яну 17, 2008 11:01 Заглавие: tv orion tv450tx сервиз |
|
|
| клеги как се жлиза в сервизно меню процесора е saa5290ps/085 шасито е CTN-AA благодаря предваритално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Чет Яну 17, 2008 19:06 Заглавие: |
|
|
| Опитах те ли така! Натиска се бут. МЕНЮ на ТВ. и се включва от ключа. Задържа се докато светне светодиода и се натиска бут. ST.BY на ДУ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Яну 17, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
| ggg3 написа: | | Опитах те ли така! Натиска се бут. МЕНЮ на ТВ. и се включва от ключа. Задържа се докато светне светодиода и се натиска бут. ST.BY на ДУ. | nqma buton menu na liceviq panel i klu4 nqma
Пиши на български |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Яну 17, 2008 21:50 Заглавие: |
|
|
Всичко що имам е в пощата ти _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 18, 2008 9:56 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Всичко що имам е в пощата ти | blagodarqti |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|