| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bu6i Нов потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 23 Местожителство: G.Orahovica
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 12:35 Заглавие: Philips 24CE7574 сервизен режим |
|
|
| Колеги зне ли някои как се влиза в сервизния режим на Philips модел 24СЕ7574 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:12 Заглавие: |
|
|
| Този е шаси 3А.Схемата я има във файлообменика , но незнам за сервизния как се влиза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:50 Заглавие: |
|
|
| Едновремено натискаш "моno" от панела на ТВ. и "off timer" от дистанционото с PP се запомня. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|