| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Яну 19, 2008 21:40 Заглавие: |
|
|
1170 не струва тогава .Аз свалям от работещи платки на В.Търново. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Яну 19, 2008 21:42 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | 1170 не струва тогава .Аз свалям от работещи платки на В.Търново. |
нова е незапоявана но е буква с |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Яну 20, 2008 7:55 Заглавие: |
|
|
Досега пък с буква С не съм срещал .Оригинала е ТДА1170N но съм слагал и TDA1170S .  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Нед Яну 20, 2008 8:58 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Досега пък с буква С не съм срещал .Оригинала е ТДА1170N но съм слагал и TDA1170S .  |
това не е толкова важно написал съм го на кирилица |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Яну 20, 2008 10:58 Заглавие: |
|
|
S става.
Само ще те помоля-избягвайте да пишете имената на чиповете,марките на телевизорите и т.н. неща на кирилица-че първо се не разбира,второ-утре ако на някой му дотрябва подобен акъл и пусне да търси-търсачката няма да го хване. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|