Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

dvd pitane
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stahoо
Гост





МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:24    Заглавие: dvd pitane Отговорете с цитат

DVD Elite не чете никакъв диск изобщо не го завърта и исписва на дисплея изписва че няма диск как да го оправя има ли начин
Върнете се в началото
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Сеп 2004
Мнения: 352
Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитай първо да почистиш лазерната глава много внимателно с чист спирт и памук!
_________________
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Staho
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2005 11:56    Заглавие: ре Отговорете с цитат

Това беше първото нещо което направих да почистя лазера но ефект никакъв
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2005 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 1:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoy40 написа:
Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече Laughing Laughing Laughing
Може и да не искара няколко месеца повече,зависи какъв модел ще си купи.но в никакъв случаъй да не си купи NEO DVD-E70
Върнете се в началото
Staho
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

абе знам че са минтета ама питам ви има ли начин да му се даде още няколко месеца живот на практика то не е работило най-много да са гледани 5-6 филма на него
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Stoy40 написа:
Купуваш си ново,този път NEO ..може да изкара няколко месеца повече Laughing Laughing Laughing
Може и да не искара няколко месеца повече,зависи какъв модел ще си купи.но в никакъв случаъй да не си купи NEO DVD-E70

Е-70 са сравнително добри. PDX-77 се развалят много по-често. Това важи и за двате варианта на този модел. Уточнявам, че този модел се произвежда от два различи производителя и DVD-тата нямат нищо общо едно с друго. Това е често срещано явление при марката NEO.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Staho написа:
абе знам че са минтета ама питам ви има ли начин да му се даде още няколко месеца живот на практика то не е работило най-много да са гледани 5-6 филма на него

Опитай с презапояване на чиповете по PCB декодера. Понякога това помага, макар и за кратко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Staho
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Фев 2004
Мнения: 28
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересува ме по точно каква е причината за да не се завърта диска има ли нещо общо с лазера или е някъде по управлението на самия двигател който върти диска
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Staho написа:
Интересува ме по точно каква е причината за да не се завърта диска има ли нещо общо с лазера или е някъде по управлението на самия двигател който върти диска
А лазера свети ли ,фокусира ли се.провери си лентовия кабел,провери да не са окислени конекторите на лентовия кабел.защо веднага облиняваш лазера! Twisted Evil
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals