| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
JETSERVICE Нов потребител

Регистриран на: 04 Яну 2005 Мнения: 37 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:51 Заглавие: Проблем с CAR AUDIO GRUNDIG CAR200 |
|
|
Накратко проблема е следния на дисплея на CA-то пише ерор3.Клиента иска да му го разкодирам но не ми се появяват чертичките кадето трябва да въведа кода.а ерор3 и не работят бутоните на панела.Чакам вашите мнения по въпроса,предварително благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 21:34 Заглавие: нов dump |
|
|
презапиши си нов dump
памета е 24с01
ако нямаш dump кажи каде да ти изпратя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JETSERVICE Нов потребител

Регистриран на: 04 Яну 2005 Мнения: 37 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 11:49 Заглавие: |
|
|
Здравей.Нямам dump a EEPROM-a e 24c16 ако имаш дъмп може да ми го изпратиш.Мерси предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 13:21 Заглавие: car200 |
|
|
| Eproma e 24c016 smd.Преди време имах същият проблем.С пони прог бина не се записва за 24с01 и 24с16 (записа за 16 явно е много голям, но така и неразбрах защо и като 01 не го записа).Успях да го запиша като 24с02 и той тръгна.Касетофона няма много функции, така че и аз се надявам че с този запис не съм ги порязал още толкова.Пращам ти бина.Ако с този не тръгне имам и друг, но в момента не е при мен, така че пиши резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JETSERVICE Нов потребител

Регистриран на: 04 Яну 2005 Мнения: 37 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 15:56 Заглавие: |
|
|
Здравей колега.Преди малко го качих на програматора и не можах да разбера каква е тази памет,на 24ХХ я разпознава като 24С02 а на самата памет пише 24С016.Пламене (извинявай че ти пиша на ти ) и мам един въпрос ако запиша твоя дъмп кода дали ще се промени.защото това CARAUDIO трябва да го разкодирам ти знаеш ли кода на този дъмп? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 16:16 Заглавие: car200 |
|
|
| Кода е 9265 извиняваи че не съм ти го написал ,но нямаш ли калкулатор за Grundig?В базата има много добър, съветвам те да си го свалиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JETSERVICE> Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 23:56 Заглавие: |
|
|
Здравейте.За какъв калколатор става въпрос,не съм запознат,за какво служи?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 0:30 Заглавие: |
|
|
| JETSERVICE> написа: | Здравейте.За какъв калколатор става въпрос,не съм запознат,за какво служи?  |
Има калкулатори с които се смята кода на касетофоните по фабричния им номер, или по бина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|