 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Sony KV-C2901D Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 9:05 Заглавие: проблем при работа |
|
|
| Имам проблем с ТВ SONY KV-C2901D .Работи и по време на работа гасне , когато е изгаснал свето диода мига 11пъти.Какъв може да е проблема, КАТО е изгаснал не може да тръгне.Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 9:13 Заглавие: |
|
|
Low LEVEL TXD-M3L
това пише в книгите, каквото и да означава, аз поне не знам,..... засега  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 21, 2005 10:39 Заглавие: |
|
|
Прегледай си тунера за студени спойки, особенно кварца. _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:28 Заглавие: |
|
|
| имал съм лоши спойки и в МЧУ-то. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:52 Заглавие: |
|
|
Ниво 0 на сигнала M3L TXD.Но кой е точно този сигнал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 15:56 Заглавие: |
|
|
| Масово препояване на модула за корекции,на който са и скартовете и платката на телетекста където влизат в шасито. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|