| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 17:32 Заглавие: |
|
|
Ако има TDA3653B елко от 100mf към този чип  _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 17:35 Заглавие: |
|
|
Сменете това,което Ви предложихме с Bojilov,и после ще говорим. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lukas Нов потребител


Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 46 Местожителство: kozlodui
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 19:45 Заглавие: |
|
|
Според мен,въпреки дискусията имаш проблем с студена стоика.Понякога нещата не изглеждат толкова зле.Само глада е по силен от тока.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 20:06 Заглавие: |
|
|
Тука не сме Канал 2001 и не се занимаваме с гадателска дейност.
Нека човека да си оформи темата по правилата.Поне доколкото е възможно.
Нерде 3505,нерде 3562...
Темата няма нужда от повече постове,докато човека не даде поне нещо достатъчно конкретно.Останалото е преливане "от пусто в празно". _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 20:08 Заглавие: |
|
|
| Според нас новите в Фоума .Само поблем в вертикала може да спре видеото в този случай .--- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 19:54 Заглавие: |
|
|
| Stoil_Pishikov написа: | | Според нас новите в Фоума .Само поблем в вертикала може да спре видеото в този случай .--- |
Аз съм на мнение, че намалена емисия на кинескопа също може да спре видеото, това е много по-вероятна причина от проблем във вертикала. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 22:11 Заглавие: |
|
|
| Нцък!Не е кинескопа 100%! провери си скрийна ,фокуса и напреженията на пушките и пиши какво си измерил преди да светне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Яну 31, 2008 11:06 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Нцък!Не е кинескопа 100%! |
Тва па как го реши?Божествено осенение нещо ли те удари,кво?
Баси,кво ви става бе хора?Форума се затлачи със сумати грешна и напълно невярна информация.
А форума все пак е източник на информация.И когато тая информация се премеси с погрешни неща-става баси и буламача.
Вземи седни и прочети една книжка за елементарните видеопроцесори TDA3562,TDA4580,TDA4680 и начините им за следене на тока на лъча...За да разбереш колко гениална глупост е прозрението,което изтърси.
Все пак сме професионален форум.
Не се излагайте така щото става смешно.
Сега по същество-
Нека колегата пуснал темата-да даде повече информация по въпроса.Поне доколкото е възможно.Щото така темата е "бой на негри в тъмна нощ".
Ще помоля да не се пише повече по темата,докато автора и не разясни малко ситуацията и не разсее мъглата.Щото аз на първо време се сещам за поне 3 различни голдстара със TDA3562.И и трите са "допел глас".
А електролитите и особено тия на захранването на видеоусилвателите не пречи пак да си ги смени-те така или иначе са болест на всеки голдстар. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Яну 31, 2008 11:36 Заглавие: |
|
|
Питащия мълчи,вие гадаете на боб-има ли смисъл не мога да разбера-това за набиране на постове ли се прави  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|