| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 22:11 Заглавие: Търся процесор SDA5555-A015 |
|
|
| За TV Samsung е.В ешопа,имат една бройка,поръчах го,но нещо се бави.Ще изчакам още ден,два,но да подготвя почвата... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 11:17 Заглавие: |
|
|
Свържи се с магазина от който се бавят и се разберете.
От АШ и ТрансЕл ми се е случвало да пише че има наличност и в действителност да няма и може да си чакаш до утре сабахлен да пристигне от умрял писмо.
Аз поне си мисля че е коректно,ако не си актуализирал наличностите и някой се подмами да поръча нещо,което вече е превършило да ти дръннат поне един телефон или едно съобщение да ти пратят да знаеш да се не надяваш.Ама явно не всички мислят така. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 19:49 Заглавие: |
|
|
Нека уточним първо заместителя на SDA5555-A015.
Дават,за такъв SIM806HEW.Това е според АШ от ешопа.
Снощи им писах по въпроса и отговора им е,че имат SIM806HEW2.С двойка на края,същия ли е.И има ли различни варианти на цоклите.
Самото ТВ е:Samsung CW-593CWG. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lukas Нов потребител


Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 46 Местожителство: kozlodui
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 20:25 Заглавие: |
|
|
Утре ще проверя,май имам един такъв процесор мисля че го копувах за SONI.
Модерирано от RC
Това SONI се пише така SONY.
Старайте се да бъдете поне малко грамотни!
После що търсачката не давала резултати - е как да стане  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 20:47 Заглавие: |
|
|
Да вметна и аз, пише се кУпувам, а не кОпувам, масова грешка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Яну 31, 2008 22:36 Заглавие: |
|
|
Излиза,че SIM806HEW2 е аналог на SDA5555-A042 а не на SDA5555-A015.Освен ако А015 и А042 не са аналози/баф мааму /
Момци,помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Фев 13, 2008 18:22 Заглавие: |
|
|
Подновявам търсенето на SDA5555-A015.Цокъл: 52-SDIP.
Може и втора употреба, от колега. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|