| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 23:40 Заглавие: Sang,процесор SDA 55 X FL |
|
|
Знае ли някой как да вляэа в "service"?Бабата влязла случайно и го разцентро-
вала ама не помни как!
Благодаря предварително!!! _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 23:46 Заглавие: |
|
|
Случайно с оригинално дистанционно не може да се влезе. Сигурно имаш някакво Philips и копчетата ти са МНОГО разменени.  _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Последната промяна е направена от Филипов на Вто Яну 25, 2005 0:05; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 23:55 Заглавие: |
|
|
Благодаря, колега Филипов,но бабата няма такива екстри.Може би е повреда? _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 14:42 Заглавие: Отбой колеги!!! |
|
|
След цяла нощ ровене из Нет-а колегата Jurgen ми помогна,а аз съответно на бабата.
И без специално дистанционно,колега Филипов може да се влезе в service.
Благодаря,все пак за загрижеността!
 _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 16:17 Заглавие: |
|
|
Аз обикновенно пиша как съм постгнал това??????  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 17:28 Заглавие: Re: Отбой колеги!!! |
|
|
| Ангел написа: | След цяла нощ ровене из Нет-а колегата Jurgen ми помогна,а аз съответно на бабата.
И без специално дистанционно,колега Филипов може да се влезе в service.
Благодаря,все пак за загрижеността!
 | Не беше нужно да ровиш цяла нощ в нета ако беше прегледал темите тук щеше да видиш поне 5-6 такива питания са тези апарати и на всеки е отговорено как се влиза и то с подробности колегата Филипов беше добронамерен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 21:24 Заглавие: |
|
|
| СЪГЛАСЕН СЪМ С КОЛЕГАТА ФИШЕВ ПРОСТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕГЛЕЖДАТ И СТАРИТЕ ТЕМИ ЗАЩОТО МОНОГО ОТ ТЯХ СЕ ПОВТАРЯТ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 1:55 Заглавие: Ако не съм закъснял |
|
|
влизането в сервиз става с ориг. дистанционно.
1.MENU
2."8500"
3.Излиза се с "850"
Извинявам се ако съм засегнал някого!
"Жили были дед и баба,
Ели кашу с молоком,
Дед на бабу рассердился
И пошёл на Udaff.com"
 _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 3:06 Заглавие: |
|
|
Ние не се засягаме толко лесно, но ни дразнят колеги които търсят нещо готиви на всичко до момента в които го намрят.както се казва "Вързан ду-е дава, отвързан иска"  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|