 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
advertbg_ Гост
|
Пуснато на: Сря Фев 06, 2008 19:03 Заглавие: Търся читав сигналгенератор, честотомер и осцилоскоп |
|
|
| Ако някой може да ми предложи някакъв читав генератор, честотомер и осцилоскоп поне до около 150МHz нека пише с конкретно предложение. Генератора може и да е лампов. Моля, не ми пишете неща от сорта "имам един за продаване, но трябва да се смени еди какво си" или ако не сте сигурни в изправността на това, което предлагате. Благодаря предварително на отзовалите се на [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Фев 06, 2008 21:35 Заглавие: Re: Търся читав сигналгенератор, честотомер и осцилоскоп |
|
|
| advertbg_ написа: | | Ако някой може да ми предложи някакъв читав генератор, честотомер и осцилоскоп поне до около 150МHz нека пише с конкретно предложение. Генератора може и да е лампов. Моля, не ми пишете неща от сорта "имам един за продаване, но трябва да се смени еди какво си" или ако не сте сигурни в изправността на това, което предлагате. Благодаря предварително на отзовалите се на [email protected] |
Предлагам Ви много малко употребяван цифров честотомер Ч3-34 с вграден преобразувател ЯЗЧ-51, позволяващ му да работи до 4,5 GHz,
цена на 130 лв.
Минчо Райков, гр. В. Търново тел: 0899833505, e-mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|