| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 16:47 Заглавие: LC863532C_55K9 от "СТЕФАН ВАНГЕЛОВ ЕТ" |
|
|
| Някой купувал ли е от "СТЕФАН ВАНГЕЛОВ ЕТ"-Горна Оряховица ,колко големи ментета продава?При него LC863532C_55K9 е 12 лева,Кацарски-21 лева.Телевизорчето е 14 инча и парите са много ограничени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 17:02 Заглавие: |
|
|
Точно този чип не съм.Други чипове съм купувал от въпросния търговец и и не е имало проблем досега.... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 17:17 Заглавие: |
|
|
| Как поръчваш-през ESHOP или директно контактуваш с него? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 17:23 Заглавие: |
|
|
През ESHOP съм поръчал от него.
Иначе в сайта на ешоп му има и координати-
| Цитат: | ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Пощенски код: 5100
Адрес: ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ 11
Тел.код: 5100
Телефон 1: 0618 60212
Телефон 2: 0618 42038
Мобилен тел.: 0888627295
Факс: 0618 60212
email: [email protected]
Предпочитан начин за контакт: email
Фирмата е основана през 1992г.Основен предмет на дейност:Внос и търговия с резервни части за телевизионна и аудио техника.За контакти гр. Горна Оряховица тел/факс:0618 60212 В.Търново тел:062 642918
|
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 17:34 Заглавие: |
|
|
| OK,благодаря.Ще пробвам една поръчка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Чет Фев 07, 2008 20:49 Заглавие: |
|
|
| 10лв. заедно с транспортните - втора употреба! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|