| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Фев 09, 2008 15:50 Заглавие: |
|
|
| Тишо какъв е проблема да си викнеш през Илиан оригиналния кит около 50 лв Слагаш и забравяш за проблема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 09, 2008 16:03 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Тишо какъв е проблема да си викнеш през Илиан оригиналния кит около 50 лв Слагаш и забравяш за проблема |
Сашо защото за предния Самсунг от КиК .Тхо-то (оригиналното)дойде на 98 лв.при условие че HR-a му е 42 лв.Та за това.И това цена като за сервизен техник на КиК-не за мен _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 09, 2008 16:40 Заглавие: |
|
|
бай Тишане разгледай тая тема-тука руснаците са присаждали-
http://monitor.net.ru/forum/viewtopic.php?t=101579&highlight=cp52*
//offtopic
vladi46,ако искаш да си говорим за фокусировките-на лични. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Фев 11, 2008 18:13 Заглавие: |
|
|
Проблема е решен с ТХО от сервизен кит TZS9EK052 за СР-830.С малко доработки по шасито (смяна на елементи) _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|