| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 06, 2008 13:38 Заглавие: |
|
|
1.Oптрона ic 101.
2.Eлементите отляво на оптрона свързващи го с интеграла IC 100.
3.Елементите отдясно на оптрона който според схемата отчита две напрежения.
4.Специално внимание на "масата" в първичната част на захранването. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Нед Фев 10, 2008 14:01 Заглавие: |
|
|
Тука стана голям локум.Я пробвай с някой универсално захранване за да разбереш дали останалата част на ТВ ти работи.И ако ти бачка без проблем намери му място в кутията и си питай шапката!
/може да е изнасилване на ТВ ама поне става бързо/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Фев 10, 2008 14:12 Заглавие: |
|
|
То че работи останалата част от телевизора е ясно.
А турско блокче-няма смисъл,което само ще осакати телевизора и след полвин година или една ще се скапе.
Отделно че при този размер на екрана няма да има товароспособност и ще диша,та ще се скъса.
Да си рови да си оправя неговото и това е. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Фев 11, 2008 13:47 Заглавие: |
|
|
Забелязах една" грешка" в схемата на NEI.Вижте в атача.Пишете как е при вашия TV. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 22, 2008 0:27 Заглавие: |
|
|
| здравейте колеги,много време не съм се обаждал с този телевизор,но го бях оставил и чак сега го изрових и реших да го мъча и той стана от първия път.Купих нов оптрон ТДКЦ 1101 и всичко заспа.Досега несъм имал такъв случай с оптрон.Благодаря на всички,закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 22, 2008 11:38 Заглавие: |
|
|
| naskoni написа: | | сега го изрових и реших да го мъча и той стана от първия път. | Брей naskoni, голяма работа си! Поздравления, че стана от първия път , ама бива ли 5 месеца да стоиш без телевизор, вместо да си прочетеш темата: | ogi tv написа: | | Ако е с оптрон пробвай да смениш. |
| Dimow написа: | | 1.Oптрона ic 101. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|