| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 18:54 Заглавие: AIWA 2001KE- помощ |
|
|
| Здравейте колеги търся схемата на този апарат или поне на захранването то е с STR 58041 самото захр е на отделна платка преди 14 дни беше за ремонт с дефектен STR и сега го връщат много сцепен - дефектен STR +тран мисля че е ВС368 колкото го разчитам но лошото е че има почернели R-ове и ако някой има схема на ТВ-то ще му бъда много благодарен ако ми я прати по пощата и се извинявам че пускам темата тук но мисля че е по посетено Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 19:24 Заглавие: |
|
|
Схема нямам,но смятам за редно да кажа че не отдавна имах подобен случай с много евтин STR 58041 не занам от каде си купил твоя и за колко лева но в РОЯЛ примено има на цени от 2$ до 6$ а ментето което си купих беше на цената на един bu508 около 2-3лева  _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 19:48 Заглавие: |
|
|
| Аз също си накупувах 2-3 ментета от тия,вместо да стабилизира на 112 волта тръгваха на 137,ако не си съобразил да премериш си направил много поразии... жалко и аз нямам схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 19:53 Заглавие: |
|
|
| Значи цената беше около 5 лева а във вторичната на първо четене няма нищо дефектно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 20:38 Заглавие: |
|
|
| имам я схемата на хартия.тоест В един албум,но сега не си спомням номера ако те интересува мога да го погледна.А от опит знам ,че там става str 58041 само с буква А. КАТО ГО РАБОТИШ ПОДПРИ ПЕТЕ ВОЛТА С ЕДИН ЦЕНЕР. че при грешка вдига напрежението и може да отиде процесора,а не е никак евтин. УСПЕХ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 20:51 Заглавие: |
|
|
| колега ще ти бъда много благодарен ако кажеш № на албума а STR-а беше без буква твърдо и аз се учудих защото обикновенно АЙВИТЕ са с буква но все пак ТВ-то е работил така |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 21:01 Заглавие: |
|
|
| буквата А е на долният ред и почти не се забелязва.в някои магазини не правят разлика ,но е задължително да е с буква А, номера на албума мога да ти го кажа утре ако ми звъннеш на 0887975732 УСПЕХ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|