 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bundy Нов потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 40 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 15:58 Заглавие: |
|
|
Ще отида да взема една нова ST24C02CB1 и ще я сменя. Дано не е много скъпа. Пак минах тънко - аз си мислех, че ще трябва да се програмира и си мислех,че с това няма да се справя. А просто от любопитсво - защо не е нужно да се програмира?
Иначе сервизното меню само си изчезна по някое време и не съм се занимавяал повече с него.
А за касата бира - няма ниакакъв проблем  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 12, 2008 16:11 Заглавие: |
|
|
Паметта е много малка и помни само потребителски настройки и запаметени програми.Не е нормално сервизния режим нито да излиза,нито да се скрива сам ама то процесора така е бил надървен,че всичко е възможно Възможно е показанията на сервизната таблица да не са били коректни заради ошашавения процесор.Ако приема всички обхвати и със звук-добре,ако не-ще бъдеш инструктиран как да ровиш в сервизен режим.Те про-тата така правят
PS То аз имах предвид каса бира на час,такъв ни е разхода тук  _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 14, 2008 1:08 Заглавие: |
|
|
| Bundy написа: | | А просто от любопитсво - защо не е нужно да се програмира? | Защото процесора също има памет, от която се зареждат фабричните настройки на новата памет. | Bundy написа: | Иначе сервизното меню само си изчезна по някое време  | Изчезнало е защото се е скапала паметта. И по-добре, че иначе още щеше да си в сервизния режим, на англ. с-ма без звук и доста страници хартия щяха да отидат. | Bundy написа: | | Ще отида да взема една нова ST24C02CB1 и ще я сменя. Дано не е много скъпа | Струва стотинки, още ли не си я сменил?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bundy Нов потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 40 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 14, 2008 18:33 Заглавие: |
|
|
| Смених паметта и вече всичко е както трябва! Телевизора работи перфектно!!! Направо е като нов! Специални благодарности на мармот и vladimirstanoev!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|