 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
awaken Нов потребител

Регистриран на: 18 Фев 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Фев 18, 2008 19:05 Заглавие: въпрос за Касио |
|
|
| няколко часа висях в нета и не намерих почти нищо от това което търсих, моля за малко помощ...става дума за един така да се каже олд таймър каркулатор касио, имам съмнения , че вече прави грешки, но за сервизна база в София за такъв вид техника не видях никъде , дори в комплекта на чисто новото ми касио също няма нищо споменато |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Quantum Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 166 Местожителство: Pyce
|
Пуснато на: Пон Фев 18, 2008 22:18 Заглавие: |
|
|
| Попринцип такива устройства не подлежат на ремонт, но всички знаем че всичко що е измислено от човек може да се ремонтира, та кажи нещо по конкретно де, да гадаем ли тука сега??? Какво не смята вярно? Батериите смени ли му? ..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|