 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 15:25 Заглавие: отговор |
|
|
| пьрво презапоих всичко, после разтоварих всички вторични захранването за краиното ниско честотно стьпало от 28волта е 16 а B+ е66 вместо114волта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 15:29 Заглавие: |
|
|
R с изменена стойност? Унив. захр. за проба? _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Вто Фев 19, 2008 17:45 Заглавие: отговор |
|
|
| така и предполагам ,че е е расистор те са смд монтаж на обратната страна на платката , а с друго захранване и баба го знае това . така правя само в краен случай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|