| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 22:24 Заглавие: SHIVAKI STV-148M4 губи памет. |
|
|
Освен че губи памет няма и дециметров, но главното е това, че след настройка като се изключи губи памет след като известно време е стоял изключен. Памет - 24С02, ПРОЦЕСОР QS8434-03A. Някой знае ли дали процесора инициализира празна памет или трябва дъмп, и ако трябва дъмп и някой го има... ще бъда благодарен да ми го метне на имейла в профила. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 22:36 Заглавие: |
|
|
Слагай нова-чиста _________________ Роден да ловува-Принуден да работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Фев 20, 2008 22:47 Заглавие: |
|
|
| Тунер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Чет Фев 21, 2008 6:22 Заглавие: |
|
|
Приготвил съм го вече. А и празни памети имам. Петък ще го оправям. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|