 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 17:57 Заглавие: Програма за постер принтване. |
|
|
Нова придобивка - нов проблем. Вече започвам да вярвам на приказката, че има хора, които сами си създават проблеми, а после с невероятни усилия се мъчат да ги отстранят.
Смених си принтера с НР LaserJet 5 и започнаха мъките. Другият ми принтер ML - 1520 в менюто си имаше опция да печата с увеличение 2х2, режим "poster", или казано иначе схема на един лист A4 я правеше на 4 листа А4. Удобно и лесно. Вземеш ножицата и тиксото и си направиш една голяма схема. Не ти трябват очила.
Mолбата ми е ако някой знае някаква програма от рода на: Posterprint, Posteriza, Proposter, Aceposter, нека помогне. Упоменатите програми не могат да работят с PDF и DjVu файлове. Posterprint е руска, върши работа, но иска лекарство. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 9:33 Заглавие: |
|
|
Ако няма други предложения, ще кача копие на диска от моя принтер HP. Там ги има тези работи и аз ги ползвам. 430мб е, и затова засега ще се въздържа. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|